Yasal Uyarı

Bu web sitesinde yer alan görseller sadece Trendist Ataşehir projesi hakkında bilgi vermek amacıyla tanıtım mahiyetinde kullanılmış olup, taahhüt niteliğinde değildir. Görseller Trendist Ataşehir peyzaj düzeni veya teknik şartnamesi hakkında gerçekleştirilmesi planlanan projeyi göstermektedir. Gerçek mekanlar üç boyutlu çizimlerde farklılık gösterebilir. Solid İnşaat ve K Yapı ortak girişimine bağlı Trendist Ataşehir Proje Grubu, teknik ve idari nedenlerle ya da tek taraflı inisiyatifle projenin teknik şartnamesinde, kat planlarında, taslaklarında ve proje için kullanılan bütün görsellerde dilediği değişikliği, düzeltmeyi yapma ve/veya bunları ortadan kaldırma hakkını saklı tutar.

Bu web sitesinde yer alan görsellerin her hakkı saklı olup, Solid İnşaat ve K Yapı ortak girişiminin yazılı onay vererek görevlendirdiği firma ve kişiler dışında, tanıtım ve pazarlama amaçlı kullanılması yasaktır.

Ataşehir Kent Park, Ataşehir Belediyesi’nin kararı doğrultusunda 2014 yılı içerisinde ve 110 dönümlük alanda hayata geçirilmesi planmaktadır. Ataşehir Kent Park projesi ile ilgili olarak her türlü projelendirme ve yapım çalışmaları Ataşehir Belediyesi’ne ait olup, bu projenin belirtilen bölgede, 110 dönümlük alanı kapsayacak şekilde ve 2014 yılı içerisinde veya daha sonrasında gerçekleştirilip gerçekleştirilemeyeceği Ataşehir Belediyesi’nin tasarrufundadır. Bu sebeplerle, Solid İnşaat ve K Yapı ortak girişimine bağlı Trendist Ataşehir Proje Grubu, Ataşehir Kent Park projesinin belirtilen alanda, genişlikte ve zamanda gerçekleştirileceği hususunda hiçbir taahhütte bulunmamakta olup, Ataşehir Kent Park’ın, Ataşehir Belediyesi’nin tasarrufu doğrultusunda hiç veya belirtilen şekilde gerçekleştirilmemesi halinde Trendist Ataşehir Proje Grubu’nun hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu web sitesinde sadece bilgilendirme amacıyla taslak görseller ve bilgiler kullanılmıştır.